Dinsdag van de Vierdaagse
95ste Vierdaagse begonnen
41.316 wandelaars probleemloos op pad
Zonder enig probleem zijn dinsdagochtend tussen 04.00 en 08.15 uur welgeteld 41.316 wandelaars van start gegaan voor de 95ste editie van de Vierdaagse Nijmegen.
Noteerde de organisatie maandagavond nog 42.812 aanmeldingen, hebben 1.496 lopers uiteindelijk toch nog een reden gevonden om hun aanmelding van zondag of maandag niet op dinsdag in een feitelijke start om te zetten.
Ondanks het relatief hoge aantal wegblijvers, vestigt de 95ste Vierdaagse toch een record aantal starters sinds 2006 dat eveneens een lustrumjaar was. Naar de redenen voor het ‘last minute’ wegblijven kan slechts gegist worden, maar de marsleiding vermoedt dat de voorspellingen van regenachtig weer op dinsdag veel wandelaars heeft doen besluiten toch maar thuis te blijven.
De start verliep zonder enige wanklank. Opvallend was de grote belangstelling van het uitgaanspubliek dat rond vier uur ’s nachts de stad uit kwam na een geslaagde Vierdaagsefeestenavond. In mum van tijd werden de afstanden, respectievelijk 50, 40 (in twee groepen) en 30 kilometer weggestart. De weersomstandigheden waren in ieder geval ideaal: droog, helder, geen wind en een temperatuur van ca. 15ºC.
| < Vorige | Volgende > |
|---|


